Referencje – Marta Treszczyńska – Doradca Podatkowy

Marta Treszczyńska
Kancelaria Podatkowa
Doradca Podatkowy w firmie MOCATE
Mam zaszczyt wyrażenia kilku słów o Pani Monice Iwaniec.


Pierwsze moje spotkanie z Panią Moniką to udział w szkoleniu ?Zarządzanie sprzedażą?.

Po otrzymaniu oferty do udziału w tym szkoleniu pomyślałam, że szkolenie nie jest adresowane dla mnie. Przecież jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, prowadzę biuro podatkowe, dodatkowo pracuję na stanowisku specjalisty do spraw podatków w grupie kapitałowej. A zatem jak widać pracy mam dużo, a czasu dla siebie bardzo mało.

Ale pomyślałam, może warto dowiedzieć się czegoś odmiennego od ciągłego śledzenia przepisów prawnych, przecież ?każdy żyje ze sprzedawania czegoś?.

Postanowiłam wziąć udział w ?Zarządzaniu sprzedażą?.

Zajęcia prowadziła Pani Monika Iwaniec. Zaraz na wstępie zorientowałam się, że jestem we właściwym miejscu. Program był bardzo bogaty: od finansów poprzez zarządzanie ludźmi, komunikację i motywację. Kurs trwał 5 dni.

Na warsztatach z finansów dla handlowców usłyszałam pojęcia ekonomiczne, które do łatwych nie należą, a zostały przekazane nam, słuchaczom kursu, w sposób bardzo zrozumiały, jasny, poparty autentycznymi przykładami z praktyki. Wiele pojęć ?wykutych? na studiach, stały się dla mnie przystępne i zasadne.

Całość zajęć była prowadzona w atmosferze przyjaznej, zespołowej gry, warsztatów interaktywnych, których celem było nie tylko przekazanie wiedzy merytorycznej ale pokazanie sposobu na ?swobodne? rozmowy w grupach i kształtowanie własnego ?ja?.

Pani Monika Iwaniec pokazała nam wszystkim obecnym, jak z własnego ?wnętrza? wydobyć ?pozytywne siły? a ?negatywne? umiejętnie i odważnie zamienić w szanse i możliwości. W podobny sposób należy postępować również z innymi ludźmi, współpracownikami, pracownikami – widzieć w nich szansę a nie zagrożenia.

Po zakończeniu zajęć, postanowiłam poszukać strony internetowej tej ?niezwykłej osoby? i czegoś więcej się jeszcze o niej dowiedzieć, trochę ?podpatrzeć? jej drogę do sukcesu i choć w małej części do niej dorównać. Jest dla mnie autorytetem, miło patrzeć jak ciężką pracą brnie po sukcesy.

Obecnie bardzo często radzę się w sprawach zawodowych a szczególnie w sprawach własnego rozwoju osobistego. Pani Monika stara się pokazać mi słuszne kierunki i metody. Zawsze służy mi pomocą.

Bardzo cieszę się, że los dał mi możliwość poznania ?wzoru olbrzymiej siły? w pokonywaniu trudności w drodze do realizacji zaplanowanych zamierzeń.

Marta Treszczyńska