Trenerzy

piotrwitek

PIOTR WITEK
MBA, FCCA, biegły rewident, założyciel oraz Prezes Grupy REWIT, jednej z największych polskich kancelarii audytu i doradztwa gospodarczego. Przez ponad 10 lat związany z francuskim koncernem Total, jako dyrektor finansowy, treasuer i Sekretarz Zarządu Hutchinson Poland, czołowego światowego producenta części motoryzacyjnych z gumy i tworzyw sztucznych. Ekspert w zakresie finansów i rachunkowości, trener i wieloletni współpracownik Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, czołowej szkoły biznesu w Polsce, wykładowca Sopockiej Szkoły Wyższej. Audytor oraz doradca wielu średnich i dużych podmiotów gospodarczych oraz grup kapitałowych.

monikaiwaniec

MONIKA IWANIEC
biegły rewident, audytor wewnętrzny, doradca podatkowy, project manager IPMA, specjalista HR, trener/coach, MBA, certyfikowany trener NLP, psycholog. Trener Zarządzania Uniwersytetu Thames Vallery w Londynie. Autorka publikacji i wywiadów m. in. w magazynie Controlling, Kadry. Z powodzeniem przeprowadziła wiele restrukturyzacji oraz doradzała w zakresie zmiany strategii działania firmy, w tym również w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia. Autorka narzędzi: systemu ocen okresowych i wartościowania stanowisk pracy, wczesnego ostrzegania przed kryzysem w firmie i innych wspierających efektywnie zarządzanie.

tomaszjanik

TOMASZ JANIK
specjalista w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania firmą, trener biznesu, coach i praktyk z 17 letnim doświadczeniem w sprzedaży ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży usług i produktów finansowych. Ukończył studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Akademię Trenerów Biznuse Laboriatorium Arkanów Biznesu LAB, studia podyplomowe na Uniwersytecie Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Jest też certyfikowanym trenerem FRIS – nowatorskiego na polskim rynku narzędzia badającego sposoby myślenia i style działania jednostek i zespołów. Na co dzień pracuje jako szkoleniowiec w jednym z największych banków w Polsce i jest odpowiedzialny za szkolenia sieci sprzedaży i departamentów back office. Współprowadzi też firmę doradczą i szkoleniową Personal Coaching zajmującą wsparciem klientów w rozwoju osobistym. Tomek lubi ludzi, jest dociekliwy i spostrzegawczy. Wciąż zadaje nowe pytania, by kreować nowe rozwiązania, inspirować siebie i innych do działania.

Wanda_mała

WANDA WITEK
Menedżer Akademii Praktyki REWIT, certyfikowany trener i konsultant MBTI, posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe związane z administracją oraz organizacją pracy biura. Zajmuje się organizacją i wykonaniem projektów szkoleniowych oraz doradczych. Przez 8 lat pracowała w urzędzie skarbowym, w tym przez 3 lata na stanowisku kierowniczym. W latach 2007-2012 asystent dyrektora jednego z największych zespołów szkół prywatnych w Polsce południowej.

ELIZA IWANISZYN
Radca Prawny i doradca biznesowy, Partner w Kancelarii Prawnej FAIRLEGAL z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym jako m.in. Dyrektor Działu Prawnego międzynarodowych korporacji (in-house) ? Wrigley Poland, a obecnie Mars Polska. Zajmowała stanowisko Wiceprezesa Zarządu spółki Wrigley w Polsce oraz Członka Zarządu w wielu krajach Europy Centralnej (Czechy, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Węgry, Bułgaria, Rumunia). Bezcenne doświadczenie w zrozumieniu biznesu w skali makro i mikro zdobyła będąc kilkanaście lat członkiem lokalnych zespołów zarządzających (tzw. leadership teams). Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (administracja), Uniwersytetu Wrocławskiego (prawo), Studiów Podyplomowych Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w zakresie prawa konkurencji. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.