Trenerzy

piotrwitek
PIOTR WITEK
MBA, FCCA, biegły rewident, założyciel oraz Prezes Grupy REWIT, jednej z największych polskich kancelarii audytu i doradztwa gospodarczego. Przez ponad 10 lat związany z francuskim koncernem Total, jako dyrektor finansowy, treasuer i Sekretarz Zarządu Hutchinson Poland, czołowego światowego producenta części motoryzacyjnych z gumy i tworzyw sztucznych. Ekspert w zakresie finansów i rachunkowości, trener i wieloletni współpracownik Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, czołowej szkoły biznesu w Polsce, wykładowca Sopockiej Szkoły Wyższej. Audytor oraz doradca wielu średnich i dużych podmiotów gospodarczych oraz grup kapitałowych. Założyciel oraz trener Akademii Praktyki REWIT.
monikaiwaniec
MONIKA IWANIEC
biegły rewident, audytor wewnętrzny, doradca podatkowy, project manager IPMA, specjalista HR, trener/coach, MBA, certyfikowany trener NLP, psycholog. Trener Zarządzania Uniwersytetu Thames Vallery w Londynie. Autorka publikacji i wywiadów m. in. w magazynie Controlling, Kadry. Z powodzeniem przeprowadziła wiele restrukturyzacji oraz doradzała w zakresie zmiany strategii działania firmy, w tym również w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia. Autorka narzędzi: systemu ocen okresowych i wartościowania stanowisk pracy, wczesnego ostrzegania przed kryzysem w firmie i innych wspierających efektywnie zarządzanie.
tomaszjanik
TOMASZ JANIK
specjalista w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania firmą, trener biznesu, coach i praktyk z 17 letnim doświadczeniem w sprzedaży ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży usług i produktów finansowych. Ukończył studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Akademię Trenerów Biznuse Laboriatorium Arkanów Biznesu LAB, studia podyplomowe na Uniwersytecie Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Jest też certyfikowanym trenerem FRIS – nowatorskiego na polskim rynku narzędzia badajacego sposoby myślenia i style działania jednostek i zespołów. Na co dzień pracuje jako szkoleniowiec w jednym z największych banków w Polsce i jest odpowiedzialny za szkolenia sieci sprzedaży i departamentów back office. Współprowadzi też firmę doradczą i szkoleniową Personal Coaching zajmującą wsparciem klientów w rozwoju osobistym. Tomek lubi ludzi, jest dociekliwy i spostrzegawczy. Wciąż zadaje nowe pytania, by kreować nowe rozwiązania, inspirować siebie i innych do działania. Z Akademią Praktyki REWIT związany jest od momentu jest powstania.
krzysztofoczko
KRZYSZTOF OCZKO
biegły rewident, Prezes zarządu Spółki REWIT Południe, w grupie REWIT. Przez ponad 10 lat związany z grupą REWIT, jako biegły rewident, dyrektor działu i dyrektor zarządzający. Przeprowadził osobiście ponad 200 audytów w ponad 100 różnych podmiotach gospodarczych, obejmujących nie tylko czynności rewizji finansowej, ale równiez controlling, rachunkowość zarządczą, due diligence, biznesplany, wyceny i dokumentacje podatkowe. Od początków REWIT Południe rozwijał jej działalność, która po 5 latach jest jedną z liczących się podbeskidzkich kancelarii audytu i doradztwa gospodarczego. Ekspert w zakresie finansów i rachunkowości.
Wanda_mała
WANDA WITEK
Menedżer Akademii Praktyki REWIT, certyfikowany trener i konsultant MBTI, posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe związane z administracją oraz organizacją pracy biura. Zajmuje się organizacją i wykonaniem projektów szkoleniowych oraz doradczych. Przez 8 lat pracowała w urzędzie skarbowym, w tym przez 3 lata na stanowisku kierowniczym. W latach 2007-2012 asystent dyrektora jednego z największych zespołów szkół prywatnych w Polsce południowej. Z Grupą Rewit związana prawie od samego początku jej istnienia.